KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088065
nr 1208 8065
Johan Malm, ateljéstilleben, signerad. Olja på pannå, 31x40
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:38:17
100 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)